*בהתאם להנחיות משרד הבריאות

אטרקציות מומלצות לימי כיף וימי גיבוש לעובדים

יש ערך גבוה ביותר לקיום ימי גיבוש. הרי זה ידוע כבר שיום גיבוש שובר את השגרה של העובדים, גורם לקרבה בין כל העובדים ובכלל מהווה סוג של הכרת תודה על כל מה שהעובדים עושים עבור מקום העבודה. אז איך תוכלו לפנק את העובדים שלכם ואלו אטרקציות מתאימות ליום גיבוש? המשיכו בקריאת המאמר ותגלו..

גיבוש באמצעות משחקים תחרותיים

אם תחברו בפעילות כמו משחק תחרותי, תוכלו להיות בטוחים שההנאה של העובדים תהיה כפולה. זאת משום שפעילות כזאת מוציאה מלא אדרנלין והעובדים המשתתפים בה שוברים את כל המחסומים החברתיים האישיים שלהם. פעילויות כאלה יכולות להיות, משחקי כדור, משחק פיינטבול, משחק לייזר תאג וכמו כן משחקים בסגנון חפש את המטמון, ניווט ספורטיבי ועוד.

אטרקציות בעלות ערך מוסף

מדובר על אטרקציות מתונות יותר. אטרקציות בעלות ערך מוסף קטן או גדול. אלו יכולות להיות פעילויות כמו, טיולים בטבע או סיורים באזורים אורבניים, סדנאות בישול, סדנאות לטעימת גבינות או יינות, סדנאות לשחרור מתחים, סדנאות יוגה ומדיטציה ועוד.

פעילויות ספורטיביות

כאן לא חייבת להיות חלוקה לקבוצות ופעילויות כאלה יכולות להתאים לצוות צעיר ומבוגר כאחד. ניתן לבחור פעילות כמו קרטינג או משחק באולינג. אלו פעילויות שכל אחד יכול להתחבר אליהן וגם להנות מהן.

פעילויות לא תחרותיות

יום גיבוש או יום כיף לא חייב להיות בסימן של תחרותיות. אפשר לנסות את הפעילויות הללו. הן אמנם לא תחרותיות אבל יש בהן בהחלט הנאה מרובה. פעילויות כאלה יכולות להיות החלקה על הקרח, טרקטורונים, קריוקי ועוד.

לתכנן את יום הגיבוש

אם כבר בחרתם את הכיוון שלכם מבחינת הפעילויות השונות, כעת תוכלו להמשיך ולעבור עוד שלב בתכנון יום הגיבוש. עליכם לקבל הצעות מחיר ממספר ספקים. יש גם להגדיר את המקום או המקומות בהם תרצו שיתקיימו הפעילויות. לדוגמה, אם מקום העבודה נמצא בדרום, מומלץ שתבדקו עם ספקים של אטרקציות לעובדים בדרום שנמצאים באזור ולא מיד תמהרו לקבוע עם ספקים שנמצאים במרכז ובצפון. כך תוכלו להוזיל משמעותית את עלות יום הגיבוש. מומלץ גם לבדוק המלצות. יש גם לדאוג לאוכל במהלך יום הגיבוש. רצוי להתחיל את הבוקר עם חלוקה של כריכים ולאחר מכן בצהריים, להגיע למסעדה איכותית או לקחת את שירותיה של חברת קייטרינג שתדאג לכם לאוכל טעים ואיכותי.

Facebook
WhatsApp
Print
Email
עוד מתכונים שעשויים לעניין אותך
× דברו איתי!
דילוג לתוכן