*בהתאם להנחיות משרד הבריאות

כללי אצבע בבחירת קייטרינג לאירועים קטנים

תסכימו איתנו שהצלחה של כל אירוע, תלויה במידה רבה גם באיכות הקייטרינג המוגש במהלך האירוע. למעשה, אנשים מאוד אוהבים לבחור בתפריטי קייטרינג בשריים ומדוע? כי עשיית מאכלים על האש רק מעניקה יחס עלות תועלת גבוה יחסית, בעיקר כאשר מדובר על אירועים קטנים. מעבר לכך, המנות שנעשות על האש, הינן טעימות, פשוטות להכנה ואהובות על כל האורחים המשתתפים באירוע. אז אם אתם מסכימים אתנו שאין כמו קייטרינג בשרי לאירוע, אנו נשמח לשתף אתכם במספר כללי אצבע, שיעזרו לכם לתכנן טוב יותר את התפריט הנבחר לאירוע ובכלל הטיפים שלנו גם יעזרו לכם לבחור חברת קייטרינג אמינה ומקצועית.

החלטות ותקציב מוגדר

כאשר מתכננים אירוע קטן, אין מקום להוצאות מיותרות. על כן, כל החלטה שתתקבל לגבי התפריט, תתקבל בהתאם לתקציב הכספי שהגדרתם. עליכם לזכור שההוצאה על קייטרינג באירוע קטן, היא ההוצאה הגדולה ביותר הקשורה לתכנון האירוע. שימו לב, שאתם לא חורגים יותר מדי מהתקציב ושאתם משאירים חלק ממנו גם לשאר הדברים שתרצו שיהיה באירוע.

תפריט מגוון

עליכם להיות מודעים לטעם של האורחים שלכם ולוודא שיהיה מגוון של מנות בשריות. כך שכל אורח ימצא מספר מנות שהוא אוהב ומתחבר אליהן. מנות בשריות יכולות להיות, נתחי אנטריקוט, נתחי אסאדו בפרנה, נתחי פרגיות וכו'. אפשר גם לדאוג למנות בשריות פשוטות וקטנות שיתאימו לילדים, כמו שניצל עוף, המבורגרים, נקניקיות וכו'.

טעימות

אין לוותר על מפגש טעימות אצל חברת הקייטרינג. רק על ידי הטעימות, תוכלו באמת לבחון את איכות המנות הבשריות של חברת הקייטרינג. אגב, במפגש הטעימות, אם לא אהבתם מנות מסוימות, תוכלו לומר עליהן לשף ואם צריך גם להוריד אותן מהתפריט.

מיקום חברת הקייטרינג

ההמלצה שלנו היא לבחור חברת קייטרינג הנמצאת באזור שלכם. אם אתם מתגוררים באזור הדרום, הכי טוב שתחפשו חברת קייטרינג לאירועים קטנים בדרום ואילו אם אתם מתגוררים באזור המרכז, יהיה עליכם לחפש חברת קייטרינג במרכז. הדבר יקל עליכם את ההתנהלות מול חברת הקייטרינג וכמו כן את ההגעה למפגש הטעימות.

תפריט שונה בצהריים ובערב

חשוב לשים לב שהתפריט יכול להשתנות, בהתאם לזמן האירוע. אם האירוע מתקיים בצהריים, אז כדאי להכין בשרים יותר שומניים וכבדים כמו אסאדו למשל. אם האירוע מתקיים בערב, אז כדאי לבנות תפריט מנות בשריות שיתמקד במנות עם צלייה מהירה, כמו סטייק פרגית למשל. נסו גם להתייעץ עם חברת הקייטרינג לגבי התפריט המתאים.

לא רק מנות בשריות

המנות הבשריות יהיו מנות הדגל באירוע שלכם, אבל חשוב לתת גם דגש על מגוון תוספות לבשר ולעוף, סלטים ולחמים.

איכות השירות

חשוב מאוד לקרוא המלצות על חברת הקייטרינג. כך תוכלו לקבל מידע לגבי השירות וכמו כן איכות האוכל. מעבר לכך, יש גם לערוך השוואה של מחירים. המחירים עשויים להשתנות מחברת קייטרינג אחת לשנייה. לאחר שקלול כל הפרמטרים, תוכלו לבחור בחברה המתאימה.

קינוחים

תפריט הבשרים שיהיה באירוע שלכם, יתבסס על טעמים מלוחים ופיקנטיים בעיקר. מומלץ לסיים את האירוע עם טעם מתוק ועם מספר קינוחים מנצחים. אם אתם בוחרים בקייטרינג בשרי שהינו כשר, יהיו פרווה ואז כולם יוכלו לאכול אותם ולהנות.

Facebook
WhatsApp
Print
Email
עוד מתכונים שעשויים לעניין אותך
× דברו איתי!
דילוג לתוכן