*בהתאם להנחיות משרד הבריאות

בחירת קייטרינג בשרי לחתונה: מה חשוב לבדוק

הקייטרינג הוא ליבו של כל אירוע, במיוחד כאשר מדובר בחתונה – ובמיוחד כאשר מדובר בקייטרינג בשרי. הארוחה החגיגית משמחת את האורחים, מעודדת אותם לפטפט עם בני משפחה אהובים ולהכיר את בני המשפחה החדשים, ועושה לכולם נעים בפה ובבטן. לכן, כדי להבטיח אירוע מוצלח, כדאי לוודא שאתם בוחרים בקייטרינג המתאים למשימה.

אין חכם כבעל ניסיון

בין אם מדובר בניסיון שלכם עצמכם או של חברים ומכרים – מציאת קייטרינג מוצלח מתחילה בדרך כלל בהמלצה ממישהו שכבר נהנה משירותיו בעבר. תמיד כדאי להתחיל את החיפושים אצל בני משפחה, חברים, מכרים או אפילו פשוט להיזכר באירועים שבהם התארחתם בעבר ושזכרתם את האוכל בהם לטובה. אם אפשר, אל תסתפקו במילה של לקוח מרוצה יחיד אלא חפשו ממליצים נוספים, אישית או לפחות בביקורת באינטרנט. לבסוף, לא כדאי לבחור בקייטרינג לפני שביקרתם באירוע שלו או לפחות הגעתם לערב טעימות בעצמכם.

ליווי טכנולוג מזון – עושה את כל ההבדל

לא רבים מודעים לחשיבות של מעורבות טכנולוג מזון מקצועי בכל במקום שמתעסק במזון, החל מהמפעל ועד חברת הקייטרינג. מדובר באיש בעל השכלה אקדמאית בתחום טכנולוגית המזון שיודע איך לבנות עסק, לתכנן אירוע, ובכלל איך להתנהל בתחום המזון. הוא מוסיף לקייטרינג שלכם ידע יקר ערך בנוגע למה שאנשים צריכים לאכול, מה הם אוהבים לאכול, ואיך להשיג את התוצאות הטובות ביותר מבחינת הטעם והאיכות של המנות. לפרטים נוספים, מוזמנים להיכנס לאתר ביופוד

הכל מתחיל מחומרי הגלם

עיינו היטב בתפריט שמציע לכם הקייטרינג, או שפשוט תשאלו ישירות את איש הקשר שלכם – באיזה חומרי גלם העסק משתמש. החל מסוג הנתחים של הבשר, סוגי הדג, ועד טריות הירקות, כמה זמן לפני האירוע הם נרכשים ומאיפה. ברוב המקרים, הקייטרינג משקיע מחשבה רבה באיכות חומרי הגלם שלו וישמח לספר לכם עליהם. אם תיתקלו בתשובות מתחמקות או מעורפלות, קחו זאת כסימן מדאיג.

בקשו לראות תעודת עסק ורישיון

קייטרינג בשרי בעל רישיון עסק בתוקף מדגים למעשה שהוא עבר את כל הבדיקות המדוקדקות שהמדינה דורשת מכל בית עסק בארץ שמתעסק במזון. זהו גם סימן שמדובר בעסק רציני ושמכבד את עצמו ואת הלקוחות שלו, ושואף להביא להם מוצרים איכותיים ובטוחים בלבד. לבסוף, אם חלילה תתעורר בעיה עם המטבח או עם המזון עצמו, תדעו לפחות שאתם מכוסים בביטוח.

אחרון חביב: חפשו את המגוון

גם אם ברור לכם בדיוק מה הנתח שאתם אוהבים ובאיזו מידת עשייה אתם מעדיפים את הסטייק שלכם, הרי שבחתונה עומדים להשתתף אורחים מרובים, ממקומות שונים ובגילאים שונים. כלומר, סביר להניח שהקייטרינג יתבקש לענות על מגוון העדפות, בקשות וצרכים. החל מהדודה שאוכלת רק דגים, ועד החברות הטבעוניות שישמחו גם הן לשבוע וליהנות.

Facebook
WhatsApp
Print
Email
עוד מתכונים שעשויים לעניין אותך
× דברו איתי!
דילוג לתוכן